Aktualności

Warsztaty Walentynkowe

W piątkowy wieczór spotkałyśmy się, żeby ozdabić kubki. Taki oryginalny kubek stworzony od serca na pewno ucieszy każdego obdarowanego.

Spotkanie z pielgrzymem

Wczoraj w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Jakubowie odbyło się spotkanie z Jerzym Grzegorzem Kazimierczakiem - prezesem Konfraterni Świętego Apostoła Jakuba Starszego przy Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Pielgrzym opowiadał uczniom o szerzeniu kultu św. Apostoła Jakuba Starszego, udzielił też cennych informacji dotyczących dróg pielgrzymkowych do św. Jakuba w Composteli, w związku z niedawnym otwarciem [...]

Bajkowa Zima w naszej bibliotece

Bajeczna Zima w naszej bibliotece rozpoczęta! Integrację oraz pierwszy etap warsztatów rękodzieła mamy za sobą. Czytanie oraz kończenie prac - to zadania na drugi dzień Bajkowej Zimy w naszej bibliotece. Spędziliśmy także miło czas robiąc upominki na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Dzieci wykonały przepiękne torby. Na koniec nie zabrakło też niespodzianek!

Świąteczne wianki

Wczorajszy wieczór spędziliśmy w miłym gronie robiąc jeszcze ozdoby na Święta Bożego Narodzenia. Powstały piękne wianki, które udekorują domy uczestników.
Dostępność